Dakota Fanning Gibi Kaşlara Sahip Olmanızı Sağlayacak Ev Yapımı Serum

Dakota Fanning geçtiğimiz gün makyajsız bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Ancak Fanning sağlıklı cildinden ziyade gür ve şekilli kaşlarıyla beğeni topladı. Siz de onun gibi kaşlara sahip olmak istiyorsanız önereceğimiz bu serumu mutlaka deneyin.

 

Dakota Fanning Gibi Kaşlara Sahip Olmanızı Sağlayacak Ev Yapımı Serum
Yayın Tarihi: 25.06.2019 11:22:00

Gür ve doğal kaşlar trend olmaya devam ediyor. Siz de Dakota Fanning ya da Dua Lipa gibi kusursuz kaşlara sahip olmak istiyorsanız bu ev yapımı serumu deneyin!

İşte kaş serumu için ihtiyacınız olanlar:


Hint Yağı: Hint yağı saçları ve tüyleri uzatması ile bilinir. Dışarıdan satın alacağınız pek çok serumun da ana maddesinde hint yağı bulunur. Kıl köklerine nüfuz ederek onları besler.

*Hint yağından kirpiklerinizi gürleştirmek için de yararlanabilirsiniz.


E Vitamini Yağı: E vitamini kan damarlarını genişleterek kılların uzamasını sağlayan kan dolaşımını arttırır. Ayrıca yapılarında kıl köklerine zarar verebilecek bakterileri de etkisiz hale getiren antioksidanlar taşırlar.

 
Argan Yağı: Son yılların mucize yağı argan, kıl köklerini temizler. Argan yağının sağladığı nem ve bakım ile kaşlarınız çok daha sağlıklı uzar.
 

Gelelim serumu nasıl oluşturacağınıza: Yukarıda bahsettiğimiz üç yağı eşit miktarda her biri bir çay kaşığı olacak şekilde karıştırın. Karışımı hava almayacak bir kapta muhafaza edin. Serumu günde iki kez; sabah uyandığınızda ve akşam yatmadan önce uygulayın. Uygulamayı temiz kulak pamuğu ile yapın.Fotoğraf: @dakotafanning 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X