Danny Glover Mahsun`un filminde

New York`ta Beş Minare`nin çekimleri için Amerika`da bulunan Mahsun Kırmızıgül, yeni filminin ana kastını tamamladı ve dünyaca ünlü oyuncu ve yönetmen Danny Glover`ı da kadrosuna kattı.

 

Danny Glover Mahsun`un filminde
Yayın Tarihi: 18.06.2010 11:11:00

Danny Glover, filmde Haluk Bilginer'in oynadığı karakterin yakın arkadaşı olarak sinema izleyicisinin karşısına çıkacak. Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi için Amerikalı üç önemli isim ile anlaşmalar tamamlanırken, yan rollerin belirlenmesi için çalışmalar devam ediyor.

 

Mahsun'un filminde rol alacak!

 

Daha önce Al Pacino, Tom Cruise , John Travolta, Nicholas Cage ile bas rol oynayan Gina Gershon ve Terminator 2 ile hafızalara kazınan Robert Patrick ile anlaşma sağlayan Murat Tokat-Boyut Film, bu kez Mahsun Kırmızıgül'ün en çok çalışmak istediği ve filminde mutlaka olmasını istediği Danny Glover ile de anlaşmayı tamamlamış oldu.

Ülkemizde daha çok Cehennem Silahı, Testere, Tetikçi, Av, Körlük, Rüya Kızlar, Mor Yıllar, ve son olarak da 2012 adlı sinema filmleriyle bilinen Danny Glover, ilk kez bir Türk yönetmenin filmi için kamera karşısına geçecek. Hem oyuncu hem de yönetmen olarak sayısız ödüle sahip olan Glover, aynı zamanda Birleşmiş Milletler Geliştirme Programı İyiniyet Elçisi.

Üçüncü filmini bu hafta New York'ta çekmeye başlayacak olan Mahsun Kırmızıgül, tüm ekibini provalar için hazırladı. 150 kişilik Amerikalı ekibin çalışacağı kadroda sendika kuralları gereği sadece üç Türk çalışabiliyor. Amerika bulunan ve çekimlerin başlaması için gün sayan Haluk Bilginer, Mustafa Sandal, Engin Altan Düzyatan'a daha sonra Murat Ünalmış, Zafer Ergin, Salih Kalyon, Hüseyin Avni Danyal ve Eşref Kolçak da katılacak.

Haber: mynet  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X