David Lynch Yönetmenlik Üzerine Online Ders Verecek

İkonik yönetmen, yapımcı ve sanatçı David Lynch’in 2019 yılında MasterClass’ta yönetmenlik ve hikâye anlatıcılığı ile ilgili online dersler verecek!

 

 

David Lynch Yönetmenlik Üzerine Online Ders Verecek
Yayın Tarihi: 25.12.2018 16:56:00
İkonik yönetmen, yapımcı ve sanatçı David Lynch’in 2019 yılında MasterClass’ta yönetmenlik ve hikâye anlatıcılığı ile ilgili online dersler vereceği açıklandı.

Mulholland Dr., Blue Velvet ve Eraserhead filmleri ve Twin Peaks gibi kült yapımları yapan ünlü yönetmen, öğrencilere başından sonuna film yapımı ile ilgili metotları öğretmeyi amaçlıyor. 2019 yılında MasterClass’a kamera önü ve kamera arkası ile ilgili derslerle Jodie Foster, oyunculuk odaklı derslerle Natalie Portman, yazma tavsiyesi vereceği derslerle Neil Gaiman ve beat üretmek ile ilgi derslerle Timbaland de katılacak.

MasterClass’ın online derslerinde bulunan isimler arasında Grey’s Anatomy dizisinin yapımcısı Shonda Rhimes, Gordon Ramsey, Martin Scorsese, Christina Aguilera ve Serena Williams 50’ye yakın yıldız var. Ders başı 90 dolar ya da sınırsız ders seçimiyle 180 dolar vererek erişebilirsiniz. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X