Daylong Ultra Sprey

İsviçreli bilim adamlarının benzersiz lipozom teknolojisi kullanarak geliştirdiği, suya ve terlemeye karşı dayanıklı güneş serisi Daylong, yeni sprey formuyla kolay ve ideal kullanım sağlıyor. Daylong Güneş Serisi ile bir kez sürerek uzun saatler boyunca zararlı güneş ışınlarından korunmak mümkün.

 

 

Daylong Ultra Sprey
Yayın Tarihi: 8.07.2010 01:36:00
İlaç Pazarlama’nın İsviçre’den ithal ettiği ve lipozom teknolojisiyle geliştirilen Daylong Güneş Serisi , günde bir kez kullanıldığında bile uzun saatler boyunca cildinizi güneşten koruyor. Daylong, içerdiği geniş spektrumlu filtreler  Tinosorb M ve Tinosorb S sayesinde UVA ve UVB ışınlarından en ideal korumayı sağlarken bir yandan da cildinizi nemlendiriyor.
  

Sprey koruma hem kolay hem hesaplı

Yeni sprey formu ile sürümü daha da kolaylaşan ve yağlı olmama özelliği ile gün boyu rahatlık sağlayan Daylong bu yaz yine her plaj çantasının içerisinde olacak.
 
Denizde, havuzda, plajda; yaz boyunca kolay ve ideal kullanım sağlayan Daylong Ultra Spray, suya dayanıklı özelliği, terlemeye ve kurulanmaya karşı uzun süreli etkisi, tek sıkışta standart kullanım miktarı ile yaz alışverişinizde de avantaj kazandırırken, size güneşin ve yazın keyfini sürmek kalıyor.. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X