Defileye Çocuk Getirmek Yasaklandı

Kim Kardashian Kanye West çiftinin küçük kızı North`un ağlama krizlerine tanıklık eden Anna Wintour, tasarımcılara bundan sonra defilelere çocuk getirilmemesi konusunda talimat verdi.

 

Defileye Çocuk Getirmek Yasaklandı
Yayın Tarihi: 4.03.2015 10:23:00

New York Moda Haftası sırasında iki ayrı şovda Kim Kardashian Kanye West çiftinin küçük kızı North’un ağlama krizlerine tanıklık eden Anna Wintour, tasarımcılara bundan sonra defilelere çocuk getirilmemesi konusunda talimat verdi.

Amerikan Vogue’unun editörü, moda ikonu Anna Wintour ilk olarak Kanye West’in Adidas ile işbirliği yaptığı sunumu izlerken ön sırada, hemen yanında oturan Kim Kardashian’ın kızı North’un ağlama krizlerine ve huysuzluklarına denk geldi.

Daha sonra Alexander Wang defilesi esnasında ise yine Kim Kardashian, Kanye West ve kızları North West ile yan yana izleyen Wintour yine küçük kızın ağlama krizine tanık oldu.

Kim Kardashian kızını kaptığı gibi kulise koşmuştu ama Anna Wintour’un defileye çocuk getirilmesinden ciddi şekilde rahatsız olduğu konuşuldu.

İngiliz The Daily Mail gazetesinin haberine göre Wintour şimdi defilelere çocuk getirilmesini resmen yasakladı. 
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ANNE VE ÇOCUK HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X