Demet Akalın`ın tek taşı

Demet Akalın gerek sosyal ağlardaki paylaşımlarıyla gerek olay yaratacak açıklamalarıyla her durumda gündemde olmayı başarabiliyor. Ama son zamanlarda gündemde kalmasını sağlayan baş neden tek taş yüzüğü!

 

 

Demet Akalın`ın tek taşı
Yayın Tarihi: 14.01.2015 13:10:00

Kimileri büyük sever, kimileri kesimine dikkat eder kiminin ise olmazsa olmazı lekesiz olmasıdır. Evet tek taştan bahsediyorum. Her kızın rüyalarında bir yerlerde saklanmış olan parmağa en çok yakışan mücevher tek taşın binbir çeşidi var.

Ünlüler dünyasında da bir gelenek haline gelen tek taş gösterme olayına Demet Akalın da uyum gösterdi. Akalın`ın paylaştığı gönderilerin en az 5`inde fotoğraf kadrajına giren bir tek taş yüzüğü görmeniz mümkün. Şarkıcının yüzüğü hem parlak, hem büyük hem de anlayabildiğimiz kadarıyla yüksek karatlı, e hal böyle olunca Demet Akalın da çareyi herkesle bu güzel yüzüğü paylaşmakta buluyor.

Fotogaleriye tıklayarak Demet Akalın`ın fark etmeden kadraja giren yüzüğünün detaylarını görebilirsiniz.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X