Deracine’den cildinize sihirli bir dokunuş

DERACINE Bitkisel Özlü Peeling, yüzde 100 doğal ceviz kabuğu tanecikleri ile ciltteki gözenekleri temizliyor, siyah nokta oluşumunu önlüyor.

 

 

Deracine&#8217den cildinize sihirli bir dokunuş
Yayın Tarihi: 28.01.2011 14:16:00

Yüzündeki siyah noktalara çare bulamayan, daha canlı ve pürüzsüz bir cildin hayalini kuranlar için çözüm Deracine’den geldi. Cevizin ciltte yarattığı mucizevi etkiyi içeriğine taşıyan DERACINE Bitkisel Özlü Peeling, yüzde 100 doğal ceviz kabuğu tanecikleri ile ciltteki gözenekleri temizliyor, siyah nokta oluşumunu önlüyor.

DERACINE Bitkisel Özlü Peeling ceviz kabuğunun yanı sıra içeriğinde bulunan Glikolik asit ve yüzde 100 bitkisel Complex D19 ekstresi sayesinde cilde tutunmuş ölü deri hücreleri yok ederek cildin yenilenmesine destek oluyor, ciltteki kolajen dokuları canlandırarak pürüzsüz bir cildin kapılarını açıyor.
 
Tüm cilt tiplerine uygun olan DERACINE Bitkisel Özlü Peeling, temizlenmiş nemli yüz ve boyun bölgesine, dairesel masaj hareketleriyle uygulanmalı. Yağlı ya da karma cilt tiplerinde haftada 2 - 3 kez, kuru ya da normal cilt tiplerinde haftada 1 kez kullanılması yeterli. Temizlenmiş cilde uygulanan Bitki Özlü Peeling’den sonra kullanılan DERACINE Tonik ve cilde uygun DERACINE Bionem Nemlendirici ya da Anti-Aging Serisi kremleri ciltte istenilen en iyi sonuca ulaşılmasını sağlıyor.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X