Diane Von Furstenberg Evian işbirliği

En son çocuklara tasarlayacağı koleksiyon için GAP`le çalışan Diane Von Fursetnberg bu kez Evian`la ortak bir çalışmaya imza attı.

 

Diane Von Furstenberg Evian işbirliği
Yayın Tarihi: 2.11.2012 11:04:00

Diane Von Furstenberg, bu kez renkli kişiliğini Evian için harekete geçirdi ve ünlüler tarafından çok tercih edilen su markası için sınırlı sayıda satışa çıkacak olan şişeler tasarladı.

En son çocuklar için GAP`e özel koleksiyon hazırlayan Furstenberg, yeni tasarımlarıyla Jean Paul Gaultier`in Coca-Cola şişelerine rakip olacak gibi duruyor. Üzerinde tasarımcının el yazısıyla *Su hayattır, su aşktır" yazan şişeler tamamen organik maddelerden üretildi ve geri dönüştürülebilecek bir şekilde tasarlandı.

2008 yılından bu yana Paul Smith, Issey Miyake, Jean Paul Gaultier ve Christian LaCroix gibi birbirinden başarılı tasarımcılarla çalışah Evian`ın Diane Von Furstenberg tarafından tasarlanan su şişeleri kasım ayından itisaren 2.49 Euro`dan satışa çıkacak.

Daha önce ünlü tasarımcıların Evian için tasarladığı birbirinden şık şişeleri fotogaleriye tıklayarak inceleyebilirsiniz.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Ayşe Billur Özer  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X