Dior ile genç ve yeni ciltler

Nemlendirmenin ötesinde cildinizin gençleşmesini ve yenilenmesini istiyorsanız adresiniz Dior cilt bakım ürünlerinden Hydra Life serisi olmalı.

 

 

Dior ile genç ve yeni ciltler
Yayın Tarihi: 14.09.2010 10:18:00

Dior, günümüzün otuz yaş kadınlarına HYDRA LIFE’ı sunmakta. Ürün yaşlanmanın ilk belirtilerini etkin bir şekilde geciktirmek için yaşlanmaya karşı serum içeren yoğun nemlendiricili cilt bakım kremi. Nemlendirici bakımdan çok daha fazlasını içeren ürünler, cildin tazeliğini ve gençliğini ilk günkü gibi koruma sağlıyor. Cildin ihtiyaç duyduğu %70 oranındaki suyu cilde kazandırıyor.  İçeriğinde kullanılan Özbekistan bahçelerinden jisten daha fazla su ihtiyacını karşılarken Madagaskar bahçelerinden centella daha fazla canlılığı gerçekleştiriyor. Daha fazla cilt koruması ise İngiltere bahçelerinden siyah gül ile sağlanmış.

Hydra Life tüm cilt tiplerinin rahatlıkla kullanabileceği yaşlanma karşıtı bir seri. Tamamlayıcı güzellik ürünleri arasında Gençleştirici  Sorbet Göz Kremi, Cilt Nemlendiricili Güzellik Maskesi ve Gençleştirici Cilt Bakımı SPF 20 bulunuyor.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X