Diş Fırçalamada Yapay Zeka Devrimi: Akıllı Diş Fırçası Oral-B Genius X

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Oral-B’nin diş fırçalama deneyimini akıllı teknolojilerle bir adım öteye taşımak üzere tasarladığı ‘Yapay zekâ’ teknolojisiyle Yeni Oral-B GENIUS X, yepyeni inovasyonu ve şık tasarımı ile fark yaratıyor.

 

 

Diş Fırçalamada Yapay Zeka Devrimi: Akıllı Diş Fırçası Oral-B Genius X
Yayın Tarihi: 1.01.2020 13:19:00

Oral-B’nin diş hekimleriyle tasarladığı bugüne kadarki en gelişmiş fırçası, Yeni Oral-B GENIUS X, kişisel fırçalama stillerini değerlendirmek için binlerce insanın fırçalama davranışı bilgisini birleştiriyor ve kullanıcıların daha iyi fırçalama alışkanlıkları elde etmesi için rehberlik ediyor.

Yeni Oral-B GENIUS X’in yapay zeka teknolojisi, tüketicilerin fırçaladıkları yerleri takip ediyor ve daha iyi ağız sağlığı için ek dikkat gerektiren alanlar konusunda kişiselleştirilmiş geri bildirimler sunuyor.

Oral B Pop Up Store ile yeni Oral-B GENIUS X deneyimi

Oral B, tüketicilere daha iyi bir yaşam sunabilmek için Genius X ile hayata geçirdiği inovasyonlara ek olarak, Zorlu Center -1 katında bir Pop Up Store ile hizmet vermeye başladı. 11 Şubat tarihine kadar açık kalacak alanda Oral-B’yi bütünüyle deneyimlemek mümkün. Bir diş hekiminin her gün 12:00-20:00 saatleri arasında bulunacağı Oral B Pop Up mağazada tüketiciler diş kontrolü yaptırabilecek aynı zamanda Yeni Oral-B GENIUS X’i ‘Test Drive’ mekanizmasıyla akıllı fırçanın farkını hissedebilecekler.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X