DJ David Vendetta Antalya`da gözaltında

Dünyaca ünlü Fransız DJ David Vendetta ile sahnedeki partneri keman virtüözü Micah, Antalya`nın Kemer İlçesi`ndeki Club Aura`da çalışma izinleri olmadan Türkiye`de sahneye çıktıkları gerekçesiyle gözaltına alındı.

 

DJ David Vendetta Antalya`da gözaltında
Yayın Tarihi: 19.07.2010 10:44:00

Club Kemer Aura'da dün gece sahneye çıkan DJ David Vendetta ile partneri keman virtüözü Micah'a özellikle yabancı turistler büyük ilgi gösterdi. 1500 kişilik kulübün tamamen dolduğu gecenin ilerleyen saatlerinde, Kemer İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün sivil ekipleri gece kulübüne geldi. DJ Vendetta ile Micah'ın Türkiye’de çalışma izinleri olmadan kulüpte sahneye çıktıkları yönünde gelen bir ihbarı değerlendirdiklerini belirten görevliler, konser bitimine kadar bekledi. DJ Vendetta, partneri Micah ve kulübün işletmecisi Adnan Şeker, saat 04.00 sıralarında gece kulübünün tamamen boşalmasının ardından polis otomobiline bindirilerek polis merkezine götürüldü. Şeker, polis otomobiline bindirilirken soruları yanıtsız bıraktı. 

5 yıl Türkiye’ye giriş yapamayacağı öğrenildi.

Kulüp çalışanları ise, dünyaca ünlü birçok şarkıcı ve DJ'in çalışma izni başvurusu yapmadan Türkiye'ye bir gecelik konserler için geldiğini ve konser verdiğini belirterek, kendilerine yapılan bu uygulamaya anlam veremediklerini söyledi. İfadesinin ardından sınır dışı edilebileceği belirtilen DJ'in bu durumda 5 yıl Türkiye’ye giriş yapamayacağı öğrenildi.

Haber: hurriyet.com  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X