Dominic West, The Crown'ın 5. Sezonunda Prens Charles'a Hayat Verecek

The Affair dizisinin yıldızı Dominic West'i, The Crown dizisinin 5. sezonunda Prens Charles olarak izleyeceğiz.

 

 

Dominic West, The Crown'ın 5. Sezonunda Prens Charles'a Hayat Verecek
Yayın Tarihi: 22.10.2020 10:32:00
Dominic West, The Affair dizisinin sadakatsiz kocası rolündeydi. Özel hayatında da evli olan aktör, geçtiğimiz haftalarda Roma'da oyuncu Lily James ile samimi bir şekilde fotoğraflandı. Hayranlar "dizideki gibi sadakatsiz biri mi" diye tartışırken, The Crown cephesinden yeni bir haber geldi. Dizinin beşinci sezonunda Prens Charles'a hayat verecek isim West olacak.


Sürekli olarak "aldatan" rolü üzerine yapışan İngiliz aktör Dominic West'in listesine Prenses Diana'ya evlilikleri boyunca ihanet eden Prens Charles rolü de ekleniyor. Prens Charles, Camilla Parker-Bowles'a olan sevgisinden dolayı, evlilikleri boyunca pek çok kez Prenses Diana'ya ihanet etti. Öyle ki Prenses Diana'nın verdiği meşhur röportajda kurduğu bu cümle günümüzde halen her kadının kalbini sızlatan detaylardan: "Bu evlilikte biz üç kişiydik."

5. sezonda Diana'ya ise aktris Elizabeth Debicki hayat verecek. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X