Donatella Versace'den Koronavirüs ile Mücadele İçin Bağış

Donatella Versace ve kızı Allegra Versace Beck, bir hastaneye 200.000 Euro şahsi bağışta bulundu.

 

 

Donatella Versace'den Koronavirüs ile Mücadele İçin Bağış
Yayın Tarihi: 16.03.2020 10:21:00
Koronavirüs'ten en çok etkilenen ülkelerin başında İtalya geliyor. San Raffaele Hastanesi çok sayısa hastadan ötürü bağışa ihtiyaç duydukları duyurusunu yaptı. Bunun ardından ünlü tasarımcı Donatella Versace ve kızı, hastanenin yoğun bakım bölümüne Koronavirüs ile mücadele için 200.000 Euro bağışta bulundu.
 

Ünlü tasarımcı yaptığı açıklamayla insanları bağışa çağırdı: "Böyle zamanlarda, birlik olmak ve destekte bulunmak çok önemli. Bu mücadelede ön saflarda yer alarak insanların hayatlarını kurtarmaya çalışanlara yardımcı olabiliriz. Bu yüzden Allegra ve ben, Milano'daki San Raffaele hastanesinin yoğun bakım bölümüne 200.000 Euroluk kişisel bir bağış yapmaya karar verdik. Kalplerimiz bu hastalıktan etkilenen herkese ve sevdiklerimize bakmak için son dönemde durmadan kahramanca çalışan tüm doktorlar ve sağlık personeliyle."

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X