Doyasıya Bir Sömestr Tatili Muzipo'da Çocukları Bekliyor!

Muzipo Kids merkezlerinde çocukları eğlence ve macera dolu bir sömestr tatil programında %15 indirim fırsatı sunuluyor…

 

Doyasıya Bir Sömestr Tatili Muzipo'da Çocukları Bekliyor!
Yayın Tarihi: 1.01.2019 10:35:00

Muzipo Kids, her yıl olduğu gibi bu yıl da sömestr tatiline özel farklı programlarıyla çocukların tatillerini doyasıya yaşamalarına ve özgürce muziplik yapmalarına olanak sağlıyor.

Muzipo Kids Sömestr Programı’nın temel amacı; çocukların sıra dışı, eğlenceli ve eğitici uygulamalarla birlikte keyifli bir ortam içerisinde kaliteli zaman geçirmelerini sağlamaktır. Çocuklarımızın bedensel, ruhsal ve sosyal yönden gelişimlerini desteklemek için gerekli olan tüm aktivitelerin sunulduğu program, Cumartesi - Pazar hariç haftada 5 gün devam edecektir. Tam gün ve yarım gün seçenekleri merkezlere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Program seçenekleri içerisinde yer alan sportif aktiviteler;

Oyuncak Yapımı Atölyesi, Geri Dönüşüm Atölyesi, Hareketli Drama Atölyesi, Bilim Atölyesi, Temel Jimnastik Beyin Egzersizleri, Manupulatif Beceriler, Mini Survivior, Sportif Beceri ve Koordinasyon, Mu Zumba programları  yer alıyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X