Dudaklara serinlik, nem ve koruma

Sıcak yaz günlerinde capcanlı dudaklar ile dolaşmak istiyorsanız, ısıdan kuruyan dudaklarınızı nemlendirmenin ve serinletmenin tam zamanı!

 

 

Dudaklara serinlik, nem ve koruma
Yayın Tarihi: 21.06.2010 14:27:00

Dudaklarınıza ihtiyacı olan nemi sağlayarak serinleten, aynı zamanda da makyajınızın tamamlayıcısı olacak kadar doğal bir ışıltı sağlayan, üstelik güneş koruyucu özelliği de bulunan vazgeçilmez bir ürün denemeye ne dersiniz? 

Lip Splash SPF 15 – Bilyeli Dudak Nemlendiricisi, yoğun nemlendirici içeriği ile dudaklarınızın ihtiyaç duyduğu nemi geri kazandırırken, SPF 15 koruma faktörü ile dudaklarınızı güneşin zararlı etkilerine karşı korur. Yağlı bir his bırakmayan yapısı ile dudaklara anında serinlik ve yoğun bir parlaklık kazandıran Lip Splash, bu benzersiz özelliklerinin yanı sıra Vanilya ve Karamel içeren hafif aromasıyla da dudaklarınızda hoş bir tat bırakıyor.

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X