Düğününüze Özel Hashtag

Amerikalı bir firma, sadece sizin düğününüze özel hashtag çalışarak unutulmaz gecenizi sosyal medyada duyurmanızı sağlıyor.

 

 

Düğününüze Özel Hashtag
Yayın Tarihi: 2.12.2016 10:00:00
Bir düğünü en ince detayına kadar planlamak meşakkatli bir iş; buna geceye özel hashtag bulmak da dahil. Her ne kadar sizin aklınızda bir hashtag olsa da Amerikalı bir firma bunu bir üst seviyeye taşımak konusunda iddialı.

Happily Ever #Hastagged adlı firmanın üç farklı kategorilendirmesi var; tek bir hashtag, üç farklı hashtag ve hem düğün hem de bekarlığa vedanız için ayrı hashtag’ler çalışabiliyorlar. “Bu kadar önemli mi…” dediğinizi duyar gibiyiz. Yine de unutulmaz gecenizin sosyal medyada görünür olmasını sağlama fikri kulağa hiç de fena gelmiyor.

Siz de küçük bir ücret karşılığında bu büyük günü planlarken işinizi biraz daha kolaylaştırmak isterseniz firmayla iletişime geçebilirsiniz.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DÜĞÜN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X