Dükkan Burger`den `Bonkör` kampanya

Türkiye`de kaliteli et konseptinin öncüsü Dükkan`ın deneyim ve lezzetiyle yaratılan Dükkan Burger`de yepyeni bir kampanya sizleri bekliyor! Kampanya süresince Dükkan Burger`de yiyeceğiniz Dükkan Burger, `Bonkör Burger`e dönüşüyor ve size bir sonraki ziyafetinizde kola ve patates kuponu kazandırıyor!

 

 

Dükkan Burger`den `Bonkör` kampanya
Yayın Tarihi: 10.11.2010 15:31:00

Bugüne kadar benzerini yemediğiniz hamburgerleri tadabileceğiniz Dükkan Burger’lerde 31 Aralık tarihine kadar sizi kaçırılmaz bir fırsat bekliyor: Dükkan’ın tadı damağınızda kalan nefis ve özel hamburgeri Dükkan Burger, “Bonkör Burger”e dönüşüyor. Kampanya süresince herhangi bir Dükkan Burger şubesinde yiyeceğiniz Dükkan Burger’in kazandırdığı bedava kola ve patates kuponunu, bir sonraki Dükkan Burger ziyafetinizde kullanabiliyorsunuz.

Dükkan’ın kendi çifliğinden gelen 200 gr et, tatlı soğan, özel üretim dükkan dana bacon ve nefis cheddar peynir’den yapılan Dükkan Burger midenize bayram ettirmekle kalmıyor, bütçenize de avantaj sağlıyor!

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X