Dünyanın Dört Bir Yanına Masalsı Bir Keşif "Mia Bazaar İstanbul"

Uzun yıllar kurumsal hayatta yaptığı başarılı çalışmalar sonrasında Miami’ye yaptığı bir seyahatte aldığı ilham sonrasında uzun yıllar kurduğu hayali gerçekleştiren Ece Nukan modanın ritmini tutan Nişantaşı’nda Mia Bazaar İstanbul’u kurdu.

 

 

Dünyanın Dört Bir Yanına Masalsı Bir Keşif "Mia Bazaar İstanbul"
Yayın Tarihi: 1.07.2020 16:29:00
Mia Bazaar İstanbul, dünyanın en özel satış noktalarında yer alan tasarım markalardan özenle seçilmiş ürünlerin bulunduğu konsept store ve servisinden lezzetine, tasarımından atmosferine insanlara masalsı bir deneyim yaşatan cafenin birleşmesiyle oluşan bi konsept mağaza.
Mia Bazaar İstanbul’da  alacağınız özel servis hizmetiyle birbirinden özel ithal tasarım markalarla alışveriş keyfini yaşarken bir yandan da alanında uzman kişiler tarafından özel hazırlanan menü lezzetleri, sunumu ve kaliteli servis anlayışıyla yepyeni bir deneyim yaşamaya davetlisiniz!

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X