Eau Thermale Avène Hydrance Serisiyle Cildini Nemlendir

Nemini kaybetmiş hassas ciltler için özel olarak geliştirilen Eau Thermale Avène Hydrance serisi, ciltte oluşan kuruluk ve rahatsızlık hissini azaltmaya, cildin nem dengesini korumaya ve kuruluk kaynaklı ince çizgilerin giderilmesine yardımcı olur.

 

 

Eau Thermale Avène Hydrance Serisiyle Cildini Nemlendir
Yayın Tarihi: 12.04.2021 13:27:00

Hassas ve karma ciltler için geliştirilen Hydrance UV Legere, UV ışınlarına karşı cildi korur ve içeriğindeki Avène Termal Su ile cildi yatıştırmaya yardımcı olur. Cildin doğal su rezervlerini yenileyerek cildi nemlendirmeye destek olurken su bazlı yapısı sayesinde cilt tarafından kolayca emilir.

Jel formlu nemlendirici kullanmayı tercih edenler içinse detoks etkisine sahip Hydrance Aqua Gel, cildi hem nemlendiriyor hem de yatıştırıyor. Sabah ve akşam, günlük kullanıma uygun olan Hydrance Aqua Gel, neme ihtiyaç duyan tüm hassas cilt tiplerinin de vazgeçilmez ürünleri arasında yerini alıyor.

 

Kuruluk kaynaklı oluşan ince çizgilerin gerginlik ve rahatsızlık hissinin azalmasına yardımcı olan Hydrance Intense Serum, içeriğindeki bileşenler sayesinde cildin konforunu arttırmaya yardımcı olur. Aynı zamanda içerdiği Termal Su ile de cildi yatıştırmaya destek oluyor.

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X