Ebel Classic

EBEL Classic, markanın efsanevi Sport Classic modelinin yepyeni yorumu.

 

Ebel Classic
Yayın Tarihi: 1.12.2010 12:35:00

Ebel Classic, günümüz şıklığını, saat dünyasının son dönem trendi ince çizgilerle yorumluyor. Sport Classic modelinin ünlü dalga formundaki kordonu, altıgen monoblok kasası ve çakıl taşları kadar pürüzsüz kıvrımları, yeni yorumu Ebel Classic’te de kendini tüm ahengiyle gösteriyor.

Ebel Classic’in kadın modelleri, narin ve zarif hatları, esnek ve vücutla uyum sağlayan ikinci deri hissindeki konforlu kordonları ile ilgi çekiyor. İsviçre yapımı otomatik mekanizması ile yıllara meydan okuyan Ebel Classic’in 27,30 mm çapında ve 7,90 mm kalınlığındaki zarif hatları, paslamaz ve su geçirmez çelik kasayla bütünleşiyor. 1,30 mm kesimlik top Wesselton pırlantalar, çift taraflı safir kristal cam, pırlanta ile cilalanmış akrep ve yelkovan, Ebel Classic’e saatten öte bir mücevher etkisi veriyor.
 
El işçiliği kadranı 2 alternatifli; 11 adet romen rakkamlı beyaz kadran ya da 11 adet pırlanta işlemeli istridye kabuğu kadran... Takvim özelliği ile de zamana sahip çıkan Ebel Classic, bileziğindeki klipsi ile de oldukça pratik.
 
Ebel Classic, ofisten, tenis kortuna, günlük giyimden, davet şıklığına kadar, her an ve her yerde sağladığı uyumla kadınların son dönem tercihi…
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X