Ece Erken Erdinç Acar`la yakalandı

Çiçeği burnunda aşıklar Bodrum`da tekne sefası yaparken görüntülendi.

 

 

Ece Erken Erdinç Acar`la yakalandı
Yayın Tarihi: 20.07.2010 14:50:00

 

Erdinç Acar, eşi Hande Demir'den ayrıldıktan sonra gönlünü güzel sunucu Ece Erken'e kaptırmıştı. Aşkını her fırsatta dile getiren; hatta Erken Türkbükü'nde eğlenirken karşıdaki dağlara lazerle "Seni seviyorum Ece Erken" yazdıran Acar, sonunda Ece Erken'in gönlünü fethetmeyi başardı. Acar, önceki gün güzel sunucuyla açıldığı teknesinde kameralara yakalandı. Görüntülendiğini fark etmeyen çift samimi pozlar verdi.

Saatini denize mi attı?

Magazin dünyasında yankılanan bir başka dedikodu ise Erdinç Acar'ın Ece Erken'e aşkını ispat etmek için 26 bin Euro'luk saatini, gözünü bile kırpmadan denize attığı. Ece Erken'e bu dedikodu sorulduğunda ise bu haberin gerçeklik payı olmadığını, bunun ancak görgüsüzlük olabileceğini söylemiş. Bunu takiben Demet Akalın-Önder Bekensir çiftinin yer aldığı "Evlilik Hayatı" programında, Erdinç Acar'ın Ece Erken'in Blackberry telefonunu denize attığı ortaya çıktı.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X