Ecolinn Kepek Şampuanı

Ecolinn Kepek Şampuanı, atkuyruğu özüyle hem saçı hem deriyi koruyor.

 

 

Ecolinn Kepek Şampuanı
Yayın Tarihi: 25.01.2011 14:13:00

Petra’nın geniş ürün gamında yer alan Ecolinn, kepeğe yol açan bakteri problemini göz önüne alarak saç ve saç derisi için özel bir formül hazırladı. Atkuyruğu özü, ısırgan özü, papatya özü ve vitamin E içeriğiyle Ecocare Bitkisel Kepek Şampuanı, kepek oluşumunu önlerken, aynı zamanda saçınıza ihtiyacı olan bakımı yapar saçınızı yıpranmalara karşı koruyor, besliyor ve nemlendiriyor.

Saç derisinde kepek ile oluşan kaşıntı, pullanma, soyulma ve kuruluğu ortadan kaldıran ürün saç köklerini yeniden yapılandırıyor ve mikroorganizma oluşumunu azaltıyor. Düzenli kullanıldığında saç derisinin dengesi yeniden oluşuyor ve saç derisini rahatlatıcı etkisi ilk kullanımlardan itibaren gözlemleniyor. Bütün saç tipleri ile uyumlu özel formülü sayesinde kepeğin yeniden oluşmasına karşı koyuyor.
 
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X