Edox`un efsane saati HydroSub

İsviçreli saat devi Edox`un efsane saati HydroSub, 1965`ten sonra ilk kez üretildi ve müthiş bir rekorla tüm dünyaya gücünü ispat etmeye hazır.

 

Edox`un efsane saati HydroSub
Yayın Tarihi: 2.02.2015 11:26:00

49 mm çaplı, dış etkenlere karşı özel koruma sağlayan Master Lock özelliği ve hassasiyet kalitesi Kronometre Sertifikası ile onaylanan bu muhteşem saat adına yakışır bir organizasyonun da resmi zaman tutucusu olacak.

2015`in Şubat Ayı’nda, Kuzey Kutbu`nda düzenlenecek ve Rekortmen Serbest Dalışçı Christian Red tarafından ilk kez denenecek tüpsüz dalışın ana sponsoru olacak. Edox ,HydroSub imkansızlara meydan okuyan bir saat olduğunu bu şekilde gösterecek. Bir anlamda dalış dünyası için tarihi önem taşıyan bu deneme, Edox`un da zorlu koşullarda ne kadar dayanıklı olduğunun bir ispatı niteliğinde.

Bu rekor denemesi için önce kızaklarlarla Kuzey Kanada`dan, denemenin yapılacağı Kuzey Kutbu’na geçilecek. HydroSub bu yolculukta Ünlü Fotoğrafçı Markus Fillinger ve Christian Redl`in kolunda can bulacak.

Gerek dalışta, gerekse dalış öncesindeki zorlu koşullarda ikilinin ana sponsoru olacak Edox HydroSub,130. yıl şerefine sadece 350 adet üretildi.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ERKEK MODASI HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X