Efsanevi altın rengi

Lancaster`in yeni otobronzan serisi ile güneşi gölgede bırakıp mükemmel bir bronzluğa, efsanevi bir altın rengine ulaşabilirsiniz.

 

 

Efsanevi altın rengi
Yayın Tarihi: 4.06.2010 16:28:00

Güneş kremlerini yakından takip edenler Lancaster’in güneş ürünlerinin ne kadar etkili olduğunu bilirler. Lancaster ekibi cildinizin, sadece yaz aylarında değil, tüm yıl boyunca ışıldaması için elinden geleni yapmış. İşte bu yüzden yeni otobronzan serisi size doğal bir bronzluk görüntüsü sunuyor. Güneşin hiç ışıldamadığı zamanlarda bile, yeni otobronzan serimiz ile Lancaster’in efsanevi altın bronzluğuna her zaman sahip olacağınızdan emin olun.

Yepyeni dokusu, yenilenen formülü, vazgeçilmez kokusu…30 yıllık güneş ürünleri öncülüğü ve 60 yıllık cilt bakım ürünleri deneyimi ile Lancaster; bu muhteşem güneş serisinde doğal görünümlü bronzluğu yarattı. Her yaşam tarzına, her cilt tipine ve cilt tonuna uygun olarak hazırlanan bu seri ideal bronzluk çözümünü sunuyor.  

Çabuk kuruyan, kullanımı kolay, çizgi izleri bırakmayan özellikleriyle Lancaster’in yeni otobronzanını şimdi çok keyifli. Her sezonda, çok kullanışlı olacak!

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X