Einstein’nın Levi’s Menlo Cossack Ceketi Kılık Değiştirerek Geri Döndü

Levi’s® Vintage Clothing, meşhur Menlo Cossack “Einstein” deri ceketinin güncellenmiş versiyonunu heyecanla sunar. Albert Einstein’ın giydiği ünlü kahverengi deri ceketin yeniden yorumlanan versiyonu ilk kez İlkbahar 2018 sezonunda karşımıza çıkmıştı.

 

 

Einstein’nın Levi’s Menlo Cossack Ceketi Kılık Değiştirerek Geri Döndü
Yayın Tarihi: 18.11.2019 17:32:00
Levi’s® tarafından 2016 yılında Christie’nin müzayedesinde satın alınmış olan Levi’s® Menlo Cossack ceket, Einstein’ın aynı zamanda Amerika’daki ilk seneleri olan, çalışmalarının global saygınlığa ulaştığı 1930’lu yılları temsil ediyor.

2018’de tekrar üretilen ceketin başarısı üzerine Levi’s® Vintage Clothing , ceketi siyah deri olarak yeniden tanıtıyor. Ve Einstein’ın kılık değiştirirken giydiği bir ceket olarak düşünülerek yeniden tasarlanıyor. Belki de profesörün geceleri şehirde suçla savaşırken büründüğü gizli bir kimliği vardı ve bunun için en sevdiği Levi’s® deri ceketini yeni siyah renginde giymek isterdi. Bu yeni Einstein ceketinin her bir öğesi neredeyse orijinali ile aynı. Siyah renk olması dışında bir başka fark ise sarı yerine kırmızı yazılarla siyah etiket kullanılması. Einstein’ın kılık değiştirmesinden ilham alınarak tasarlanan açık arttırma raketi de göz boşlukları açılmış olarak cekete eşlik ediyor. Ve orijinali gibi, ceket de Brooklyn merkezli parfüm evi D.S & Durga tarafından geliştirilen bir Einstein kokusuyla birlikte geliyor. Burley pipo tütününün, papirüs elyazmalarının ve eski derinin sıcak bir karışımı… Einstein’ın gizli çifte yaşamını yansıtacak şekilde bir araya geliyor.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X