Elli2 Nightwear ile Sonbahar/Kış Sezonunda da Ev Şıklığı Sizinle

Toplum içinde pijama giymek , sokağa pijamalarla çıkmak artık bir kabus değil...

 

 

Elli2 Nightwear ile Sonbahar/Kış Sezonunda da Ev Şıklığı Sizinle
Yayın Tarihi: 1.09.2020 16:10:00
Sadece Elli2 adet üretilen ve %100 yerli üretim olan Elli2 Kış koleksiyonu, sıradışı ve çarpıcı desenleri ile dolabınızdaki en özel parça olma konusunda iddialı.
 
Kendinizi lüks pijamalarla şımartın!
 
Uyurken bedeniniz nefes alsın! Terlemeden üşümeden kendi vücut ısınızda uyuyun!  Elli2 Nightwear, koleksiyonunda ana kumaş olarak  tencel lyocell kumaş kalitesini tercih etmiştir.
 
Lyocel tencel; uluslararası sertifikalı sürdürebilir, doğa ile dost, hijyenik, bakteri oluşumunu en aza indiren, nefes alan, serinlik ve kuruluk hissi veren elyaflardan oluşur. Elli2 Nightwear koleksiyonu tencel kumaş seçimi ile yeni dünya tüketim anlayışını destekliyor.
 
Tüm dünyada hızla yayılan, “satınalınabilir lüks“ ( affordable luxury )  anlayışını koleksiyonun ana fikri yapan Elli2 Nightwear, yeni kış koleksiyonunda, siyah beyazın zıt uyumunu, floral desenlerin romantizmini, kontrast renklerin çarpıcılığını vurguluyor.
 
Her üründen, her desen ve modelden sadece Elli2 adet üretilen Elli2 Nightwear koleksiyonları, gerçek anlamda özel ve farklı olmak isteyen, her yerde ve her zaman bulunmayanı arayan, sıradışı kadınların yeni ve vazgeçilmez markası olacak.

 
@elli2nightwear
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X