Emma Stone: Çocuk İstiyorum

Gelecek hayallerinin oyunculukla ilgili olmadığını söyleyen Oscar’lı aktris Emma Stone, “Evlenmeyi çok istiyorum, çocuğum olmasını çok istiyorum” dedi.

 

Emma Stone: Çocuk İstiyorum
Yayın Tarihi: 16.08.2018 17:21:00
La La Land (Aşıklar Şehri) filmindeki performansıyla 2017 yılında En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ını kazanan Emma Stone, gelecek hedeflerini açıkladı. Sinema kariyerinde başarıyla ilerleyen Stone’un yeni hedefi profesyonel hayatıyla ilgi değil. Elle dergisi için oyuncu Jennifer Lawrence’a röportaj veren Stone, “Hayallerimin çoğu daha çok kişisel, daha az profesyonel” dedi.


Yeni dizisi Maniac’la gelecek aydan itibaren Netflix’te seyircisiyle buluşacak olan 29 yaşındaki ABD’li oyuncu, “Gelecek 10 yılı ve neler olması gerektiğini daha az düşünüyorum” şeklinde konuştu. Stone, “Olacakları kontrol altında tutmaya çalışmak yerine rahat davranmayı seçiyorum” dedi.

“Çocuklar hakkında bakış açım değişti, yaşım ilerledi” diyen Stone, “Hiçbir zaman bebek bakımı ve benzeri işler yapmadım. Gençken, ‘Asla evlenmeyeceğim ve çocuk sahibi olmayacağım’ derdim. Ama yaşım ilerleyince ‘Evlenmeyi çok istiyorum, çocuğum olmasını çok istiyorum’ demeye başladım” ifadesini kullandı. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X