Erkek modası nereye gidiyor?

2016 Bahar için erkek giyim koleksiyonları sergilenmeye başladı. Durum çok vahim! Erkek modası gitgide daha feminen bir hal almaya başladı. Bakalım diğer tasarımcıların koleksiyonları da bu denli feminen olmaya devam mı edecek...

 

 

Erkek modası nereye gidiyor?
Yayın Tarihi: 15.06.2015 11:06:00

Geçtiğimiz Cuma Günü, tasarımcıların 2016 Bahar için hazırladıkları erkek koleksiyonları podyumlarda modaseverlerin beğenisine sunuldu. 

Biz galeri oluştururken seçici olmaya çalıştıysak da, koleksiyonlar öylesine feminen ki `daha erkeksi` olanları bulmakta bir hayli zorlandık.  

Kadın modasında yükselen maskülen parçalar, erkeklerde de feminen dokunuşları mı getiriyor dersiniz? Üstelik bu sene podyumlarda da etkisini gösteren cinsiyet ayrımcılığına tepkiler de bu iki cinsin modasını homojen bir hale getirme çabasındaymış gibi değil mi? Erkekler kadın defilelerinde, kadınlar ise erkek defilelerinde görülüyor. Durum böyle olunca koleksiyondaki parçalar da hem kadın hem erkekler için giyilebilir oluyor. Bakalım bu feminen esintilerin bir sınırı olacak mı? Kırmızı rugan ayakkabıyla podyuma çıkartılan erkekleri, daha başka nasıl göreceğiz? Ya da dar takım elbiselerin paçaları daha ne kadar kısalacak?

Örnekler o kadar çok ki siz en iyisi fotogalerimizi inceleyin, ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız!


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X