Ev Partisinin Olmazsa Olmazı; Ultimate Ears Boom 3 Bluetooth Hoparlör

Baharın bitmesi, kış mevsiminin yüzünü göstermesiyle birlikte açık alandaki etkinlikler yerine kapalı mekânlardaki etkinlikler tercih ediliyor. Evde yapılan, iş/okul çıkışı happy hour kafası, kostüm partisi, pijama partisi, 80’ler-90’lar partileriyse kışın en çok beklenen aktiviteleri oluyor.

 

 

Ev Partisinin Olmazsa Olmazı; Ultimate Ears Boom 3 Bluetooth Hoparlör
Yayın Tarihi: 14.10.2019 10:10:00

Partiyi parti yapan, tek bir tuşla müziği yönetebilme imkânı sunan ve 45 metre uzaklıktan dahi kesintisiz müzik yayınlayabilme özelliğine sahip Ultimate Ears Boom 3, gittiği her yerde partiyi farklı bir seviyeye taşıyor. İyi bir ev partisinin vazgeçilmez üyesi, parlak kumaşıyla şık bir görünüme sahip Ultimate Ears Boom 3, müziği 360 derecelik açıyla güçlü bir şekilde mekâna yayarak, müzik keyfini her yerde yaşatmayı hedefliyor.

 


 

Ultimate Ears uygulamasını iOS ve Android cihazlarına indiren kullanıcılar, program üzerinden özel ve 4 farklı ekolayzır ayarı yapabiliyor. Ultimate Ears uygulamasındaki PartyUp özelliği kullanılarak herhangi bir modelden 150 adede kadar hoparlör eşleştirilebiliyor. Kullanıcılar, üzerindeki Magic Button ile önceden tanımlı oynatma listelerini çalabileceği gibi, kullandıkları platformda çalan şarkıları durdurup, başlatma ve bir önceki şarkıya geçme gibi işlemleri de bu buton sayesinde gerçekleştirebiliyor. Suya, toza ve darbelere dayanıklı tasarıma sahip Ultimate Ears Boom 3, partilerin evin her köşesine rahatça taşınabilmesini sağlıyor. 15 saate kadar pil ömrü sunan model, microUSB kablo ile de şarj olabiliyor.

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X