Exper, dizüstünde hibrit’e geçti

Exper, bilgisayar tutkunlarını yeni teknolojiler ile buluşturmaya devam ediyor. Karizma serisi dizüstü bilgisayar ailesiyle kullanıcıları SSD teknolojisine terfi ettiren Exper, hız yarışında son noktayı hibrit teknolojisi ile koyuyor. Yeni Exper Karizma NC13H ile kullanıcılar dizüstünde maksimum hıza kavuşuyor.

 

 

Exper, dizüstünde hibrit&#8217e geçti
Yayın Tarihi: 2.03.2011 13:37:00

Dizüstü ve tablet PC ürünleriyle 2011’e hızlı bir başlangıç yapan Exper, en yeni teknolojiye sahip ürünlerini kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Diz üstünde hız yarışına SSD sabit diske sahip ürünleriyle yeni bir boyut kazandıran Exper, çıtayı hibrit teknolojisine sahip yeni Karizma NC13H ile yükseltiyor.

Tasarımı, güçlü donanım özellikleriyle taşınabilir bilgisayar pazarının en popüler bilgisayarı olmaya hazırlanan NC13H, hem kurumsal hem de bireysel tüketicilerin beklentilerini karşılayacak en yeni teknolojileri üzerinde barındırıyor. IMR teknolojisiyle tasarlanan şık, parlak kasası ile ilk göz hitap eden NC13H, 15.6 inç büyüklüğünde 1366x768 piksel çözünürlüğünde HD LCD ekrana sahip. Yeni Karizma’yı serinin diğer ürünlerinden ve rakiplerinden ayıran en büyük özelliği ise, üzerinde SSD Hibrit diski.
 
Seagate Momentus XT sabit diski ile depolama kapasitesinden ödün vermeyen Exper Karizma NC13H, disk üzerindeki Adaptive Memory teknolojisi sayesinde kullanıcı ihtiyaçlarını genel olarak geliştirilmiş sistem yanıtına göre ayarlayıp, performansı maksimum düzeye otomatik olarak çıkartıyor. En sık kullanılan uygulamaları ve veri dosyalarını akıllı bir şekilde izleyen, sonraki kullanımlarda uygulamaların hızlı bir şekilde geri yüklenebilmesi için yüksek performansa ulaştıran NC13H, Windows 7 Home Premium 64 Bit işletim sistemini kullanıyor.
 
Intel’in Core i5 460M işlemcisine yer verilen yeni Karizma’da 6 GB’lık DDR3 RAM desteği sayesinde, tasarım, oyun, müzik, film gibi mobil ortamda aranan maksimum hız ve eğlenceye anında ulaşılabiliyor. 2 GB 128 Bit DDR3 ATI ekran kartıyla da beklentileri karşılayan NC13H üzerinde Super Multi DVD optik sürücü, 3 adet USB, E-SATA, HDMI, VGA gibi günümüzün olmazsa olmaz bağlantılar bulunuyor.
 
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X