F King Mag Fantasy Issue

Moda, spor, eğlence, yemek ve dizayn ile ilgilenen erkeğin dergisi F King Mag, 2. Sayısı `Fantasy Issue` içeriğiyle sizi fantastik dünya ile buluşturuyor.

 

 

F King Mag Fantasy Issue
Yayın Tarihi: 19.11.2015 18:43:00

Zeynep Soylu’nun Genel Yayın Yönetmenliği’ni üstlendiği F King Magazine’in 2. sayısı çıktı. 

F King’ın moda bölümü, Levi’s Kreatif Direktörü Jonathan Cheung ve Kerem Bursin’in stil danışmanı Tuğçe Yüzbaşıoğlu röportajları ile renkleniyor. Ayrıca 3 destinasyon için Belçika, Dubai ve Amerika seyahatlerinde nasıl bir bavul hazırlamalısın? Nereleri gezmelisin? Sorularının cevabını F King Magazine fashion bölümünde bulabilirsiniz. Fit bölümünün konusu; fantastik altılıyı oluşturmak için hangi egzersizleri yapmalısın? Sorusunun cevabını fitness eğitmeni Alican Üstübici’den. Soho House Hotel Lobi Bar Restaurant şefi Zeynep Dayıoğlu’ndan en seksi çikolata tarifi alarak evde sizin de uygulayabileceğiniz tüyolarla damak tadınızı geliştirebilirsiniz.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X