Faber-Castell yazı yazmayı sevdiriyor

Dünyaca ünlü yazım ve çizim gereçleri firması Faber-Castell yeni serisini piyasaya çıkardı. Üzerindeki noktacıkları sayesinde kalemin elden kaymasını önleyen ve aynı zamanda yumuşak tutuş sağlayan özellikleri ile Grip Serisi ailesini büyüttü.

 

Faber-Castell yazı yazmayı sevdiriyor
Yayın Tarihi: 13.07.2010 13:50:00

Faber-Castell Ofis Grip Serisi’ne yeni eklenen, gövdeleri kırmızı ve mavi renkte kurşun kalemleri, kalemtıraşların ardından serinin tamamlayıcıları olan silgilerin yanı sıra, mavi, pembe ve beyaz Mekanik Kurşun ve tükenmez kalemleri, Grip 2020 tükenmez ve Grip FINEPEN serisinin ilave 10 yeni rengi ile ofiste ve okulda elinden kalem düşmeyenlerin alışkanlığı olmayı sürdürecek.  

Noktalı yapısı ile kalemin elden kaymasını engelleyen, yumuşak tutuş özelliğine sahip ve ergonomik üçgen gövdeleri sayesinde yorulmadan yazı yazmayı sağlayan Faber-Castell Ofis Grip Serisi ile yazı yazmak artık daha güvenli, daha rahat ve rengarenk kalem çeşitleriyle çok eğlenceli!     

Kırmızı, mavi ve gümüş gövde renk seçeneklerine sahip Grip 2001 Kurşun Kalemleri’nde bulunan özel yapıştırma sistemi, kalemlerin uçlarının kırılmasına karşı direnci arttırıyor.  Metal klips ve uca sahip Grip 2011 Mekanik Kurşun kalemlerinde ise yumuşak yazmayı sağlayan, kırılmayı önleyen yaylı uç kısım bulunuyor.  Mekanik Kurşun kalemleri, yeni üretilen beyaz, mavi ve pembe ile birlikte 9 farklı gövde renk seçeneğini kalem tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X