Facebook Hikayeler Özelliği Değişiyor

Facebook yeni güncellemesi ile dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Facebook Hikayeler Özelliği Değişiyor
Yayın Tarihi: 21.05.2018 03:38:00
Instagram ve Snapchat uygulamalarından da adını sıkça duyduğumuz özellik, yavaş yavaş Facebook üzerinden de adını duyurmaya başladı. Ortaya çıkan özellik, herkesinde beklediği sponsorlu hikayeler olarak göze çarpıyor. Bu özellikle, 5 ile 15 saniye ve atlanabilir olarak sponsorlu hikayeler paylaşılabilecek.
 
Yine de uygulama üzerinde atlanamaz, yani zorunlu reklamlar üzerinde çalışmalar da bulunuyor. Atlanamaz reklamların kısa bir süre içinde hem Facebook hem de Instagram üzerinden yayınlanması bekleniyor.
 
Bu özelliğin ortaya çıkmasıyla uygulama için yeni veriler de paylaşıldı. İstatistiklere göre Facebook Hikayeler, günlük olarak 150 milyon kişiye erişiyor. Instagram’a baktığımızda ise bu rakam 300 Milyon’u geçiyor.  Yine bir Facebook kuruluşu olan WhatsApp hikayeler bölümünün de günlük olarak, 450 Milyon kişiye ulaştığı da ortaya çıktı. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X