Facebook Hikayeleri Masaüstüne Geliyor

Facebook şimdi de hikayeler özelliğini masaüstüne getirmek için düğmeye bastı.

 

 

Facebook Hikayeleri Masaüstüne Geliyor
Yayın Tarihi: 4.08.2017 22:33:00
Popüler uygulama Snapchat ile hayatımıza giren hikayeler özelliği' yakaladığı başarıdan sonra önce Instagram'a, ardından da WhatsApp ve Facebook Messenger uygulamalarına eklenmişti. Facebook'un bünyesinde olan bu uygulamalara getirdiği hikayeler özelliği sosyal medyada devinin fikir hırsızlığı yaptığı yönünde eleştirileri de beraberinde getirmişti. 
 
Sosyal medya devi Facebook şimdi de bu özelliği masaüstüne getirmek için düğmeye bastı. Hala test aşamasında olan özellik kullanıma sunulduğunda Facebook'a masaüstünden girdiğiniz zaman da üst kısımda arkadaşlarınızın "hikayeleri" ile karşılaşacaksınız. 
 
Son dönemde Snapchat'teki özelliklerin neredeyse birebir aynısını platforma entegre ettiği gerekçesiyle eleştiri oklarının hedefinde olan Instagram, hikayeler özelliği ile Snapchat'in bir adım önüne geçmeyi başarmıştı. Şirket bu özelliğin kullanıma sunulmasından yaklaşık 1 yıl sonra, her gün 200 milyon kullanıcının 'Instagram Hikayeler' özelliğini kullandığını açıklamıştı. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X