Facebook If I Die Uygulaması

Facebook`un yeni uygulaması If I Die ile ölmeden önceki son sözlerinizi sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz.

 

Facebook If I Die Uygulaması
Yayın Tarihi: 22.08.2012 14:43:00

Facebook`un yeni uygulaması "If I Die", size hem son sözlerinizi sevdiklerinize ulaştırma şansı veriyor hem de o sözlerle ünlü olmayı. Ama bir şartı var o da aplikasyonun ilk ölen insanı olmanız.

Öldükten sonra son sözlerini sevdiklerine ulaştıramayanlara üzülen Facebook, onları düşündü ve özel bir aplikasyon çıkarttı. Bu aplikasyon ile birlikte ölümünüzden sonra mesajlarınızı Facebook arkadaşlarınıza özel mesajla ya da e-mail yoluyla ulaştırabiliyorsunuz. Peki, bu aplikasyon öldüğünüzü nasıl anlıyor? Yaşarken seçtiğiniz üç vekil ölümünüzü Facebook yetkililerine bildiriyor ve böylece aplikasyon devreye giriyor.

200.000 kullanıcısı olan bu aplikasyonun "If I Die 1st" kampanyası sayesinde aplikasyonun ilk ölen insanı 15 dakikalık şöhretini yaşayacak. Kampanyanın ilk ölen insanının son sözleri hem aplikasyonun bütün kullanıcılarına iletilecek hem de basına.

Size hem son sözlerinizi söyleme hem de bunu yaparken ünlü olmanızı sağlayan bu kampanyayı kaçırmayın.

İf I Die aplekasyonunu anatan videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Haber: Ayşe Billur Özer  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER TEKNOLOJİ HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X