Facebook'ta Paralı Dönem Başlıyor

Mark Zuckerberg'in yıllardır övündüğü ve sürekli ücretsiz kalacağını söylediği Sosyal medya devi Facebook'ta paralı dönem başlıyor.

 

Facebook'ta Paralı Dönem Başlıyor
Yayın Tarihi: 26.06.2018 06:07:00
Sosyal medyada en çok kullanıcıya sahip olan platform olma özelliğini yıllardır hiçbir rakibine kaptırmayan Facebook'ta paralı dönem başlıyor. Sosyal medya devi 4.99 dolar'dan başlayan abonelik dönemi için geri sayıma geçti. 

Özel içerik üretecek 'Facebook grupları'nın kullanıcılarından abonelik ücreti almasına olanak sağlayan yeni özellik Facebook tarafından test edilmeye başlandı. Bu özellik kullanıma girdiğinde Grup admin'leri abonelerinden aylık ücret talep edebilecek. 

Facebook'a yakın kaynaklara dayandırılan haberlere göre, bu tarz gruplara abone olmak için kullanıcıların ödemesi gerekecek ücret 4.99 dolardan başlayacak ve 29.99 doları geçemeyecek. 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X