Falconeri Zorlu AVM’de Kapılarını Açıyor

Calzedonia Group bünyesinde bulunan ve İtalya’nın en seçkin giyim markalarından Falconeri Zorlu AVM’de üçüncü mağazasını geçtiğimiz günlerde açtı.

 

 

Falconeri Zorlu AVM’de Kapılarını Açıyor
Yayın Tarihi: 4.09.2020 14:51:00
Falconeri, ilk mağazasını 2019 yılının Aralık ayında İstanbul Nişantaşı’nda açmıştı. Büyük bir ilgiyle karşılaşan marka, İstinye Park’ta ikinci mağazasını geçtiğimiz aylarda açtı. Türkiye’deki başarılı yolculuğuna hızla devam eden Falconeri, Zorlu Center’da üçüncü mağazasını açtı.

Türkiye perakende sektörüne olan güvenini yaptığı yatırımlar ile gösteren Falconeri markası için Calzedonia Group Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Marco Temponi şunları söyledi: “Falconeri markası olarak Türkiye gibi bir pazarda var olmaktan mutluluk duyuyoruz. 2019 yılının sonunda açıldığımızdan bu yana markamız yükselen bir başarı grafiği çiziyor. Türkiye’de yatırımlarımıza devam edeceğimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz”. 

2009 yılında Calzedonia Group’un bünyesine katılan Falconeri, zamansız parçaları, yüksek kalite anlayışı ve sadeliği ile dikkat çekiyor. Kaşmir’den, triko ürünlere hem kadınlar, hem erkekler için geniş bir koleksiyona sahip olan Falconeri doğal elyaflar kullanarak kalite anlayışını her zaman ön planda tutuyor.

Eşsiz ve şık ürünler tasarlayan Falconeri, ilhamını her zaman doğadan alarak, iş ortamından, günlük yaşama kadar hem kadınların, hem erkeklerin her anına hitap ederek rahatlığı ön planda tutmayı amaçlıyor.

Falconeri, tasarımlarına hayal edilip çizildiği andan, üretim anına kadar büyük bir titizlik ile yaklaşıyor. Sektöründe uzman birçok isim ile çalışan Falconeri, en kaliteli elyafları, kusursuz giyim parçalarına dönüştürüyor. İtalya’nın Trento şehrinde üretilen Falconeri ürünleri, İtalyan kalitesini ve uzmanlığını tam anlamıyla yansıtıyor.

Dünya’da New York, Milano, Barselona, Madrid, Paris gibi şehirlerde bulunan Falconeri, toplamda 131 mağazası bulunmakta. Türkiye’de kapılarını açan Falconeri, İstanbul’un en prestijli 3 AVM’sinde hizmet veriyor.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X