FBI, Brad Pitt Kararını Verdi

FBI, Brad Pitt hakkında çocuğa şiddet konusunda açılan soruşturmayı kapattı.

 

 

FBI, Brad Pitt Kararını Verdi
Yayın Tarihi: 23.11.2016 01:40:00
Brad Pitt ile Angelina Jolie’nin boşanma sebebi olarak Pitt’in Fransa’dan ABD’ye bir aile seyahati sırasında özel jette en büyük oğulları Maddox’a şiddet uygulaması olduğu ileri sürülmüştü. Boşanma davasıyla eş zamanlı olarak Los Angeles Çocuk ve Aile Hizmetleri Departmanı ve FBI, Pitt’in şiddet uyguladığı iddiası için soruşturma başlatmıştı.

Kasım ayı başında Los Angeles Çocuk ve Aile Hizmetleri Departmanı, Pitt’in bu konuda masum olduğu yönünde görüşe vardığını söyledi. Soruşturmanın dün itibarıyla kapandığını onaylayan FBI da “Los Angeles’ta Bay Pitt ve ailesini taşıyan uçakta geçen olayla ilgili soruşturma kapanmıştır. Konuyla ilgili suçlamalar düşürülmüştür’ açıklamasını yaptı.

Pitt’in basın sözcüsü konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmazken, Jolie ise çocuklarının psikolojik destek alması yönünde bir karar verdi. olie ve Pitt arasında varılan geçici anlaşmaya göre bu süreçte Maddox (15), Pax (12), Zahara (11), Shiloh (10), ikizler Knox ve Vivienne (8) annede kalıyor ve babalarıyla birlikte aile terapisi alıyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN SON EKLENEN GÜNDEM HABERLERİ
TRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER GÜNDEM HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X