Flormar 23 Nisan'ın 100. Yılını Dünya Çocuklarının Renkleriyle Kutladı

Flormar, Ata’mızın tüm dünya çocuklarına armağan ettiği ve ulusal egemenliğimizin ilanı olan 23 Nisan’ın 100. yılını; 6 kıta, 110 ülkeye yayılmış büyük Flormar ailesinin rengi olan çocuklar ile coşkuyla kutladı!

 

 

Flormar 23 Nisan'ın 100. Yılını Dünya Çocuklarının Renkleriyle Kutladı
Yayın Tarihi: 23.04.2020 16:43:00
Makyaj denilince ilk akla gelen marka Flormar, 100. yılını kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel bir video hazırladı.  Flormar, 6 kıta ve 110 ülkeye yayılmış Flormar ailesinin çocuklarından ülke bayraklarını ve umudu simgeleyen gökkuşağının yer aldığı bir resim yapmalarını, ardından da bu resimlerle beraber fotoğraf paylaşmalarını istedi. Finlandiya, Gürcistan, Hindistan, Ekvator, Meksika gibi farklı ülkelerden 280 tane fotoğraf geldi ve çocukların bu birbirinden renkli ve umut dolu fotoğrafları özel bir video haline getirildi. Flormar, bu anlamlı proje için resim yaparak yollayan her çocuğa özel sürprizler de hazırladı.
 
Ata’mızın tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan’ın 100. yılında yaşanan bu coşkulu kutlamayla, gelecek nesiller başta olmak üzere herkese 50 yıllık tecrübesiyle umut veren Flormar, tüm dünyaya renk ve ilham katan yaklaşımıyla bu önemli günü kutlamanın onurunu yaşıyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X