Flormar ile bronzluğu koruyun

Flormar, yazın bitmesiyle birlikte, kış boyunca bronzluğunuzu korumanızı sağlayacak birbirinden renkli ürün seçenekleri sunuyor.

 

Flormar ile bronzluğu koruyun
Yayın Tarihi: 1.09.2010 13:55:00

Flormar Selection serisinde yer alan Terracotta Allık ve Top Allık çeşitleri, kış aylarında da bronz bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Selection Terracotta allıkların, bibirinden farklı renk seçenekleri sayesinde ister açık, ister koyu renk tene sahip olun, yaz boyunca elde ettiğiniz bronz teni muhafaza edebileceksiniz.

Yumuşak dokulu, sıkıştırılmış, küçük, renkli küresel toplardan oluşan Selection Top Allık, cildinizde gün boyu kalıcı bir renklendirme, canlılık ve bronz bir görünüm sağlıyor. Bileşimindeki doğal ışıltı veren pigmentler sayesinde makyajınızı çarpıcı bir renklendirmeyle tamamlıyor. Fırça darbeleriyle dağılma ve toz halinde uçma yapmadığı için uzun süre kullanım avantajı sunuyor.

 

 

 

 

 

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X