Flormar Yenilenen Fırça ve Aksesuar Koleksiyonunu Tanıttı

Cemiyet, magazin ve güzellik dünyası, 9 Ekim Çarşamba günü Flormar için bir araya geldi. Flormar’ın yenilenen fırça ve aksesuar koleksiyonu lansmanı için düzenlenen etkinlik The House Cafe Garden’da gerçekleşti.

 

 

Flormar Yenilenen Fırça ve Aksesuar Koleksiyonunu Tanıttı
Yayın Tarihi: 10.10.2019 10:01:00

Renkli makyaj markası Flormar, konusundaki uzmanlığını yansıttığı, şık tasarımlarının ve pratik kullanımının yanı sıra ipeksi yumuşaklığı ile dikkat çeken yepyeni fırça ve aksesuar koleksiyonunun lansmanını The House Cafe Garden’da gerçekleştirdi.

 

Var olan aksesuar ürünlerini yenileyen ve yelpazesini geliştiren Flormar Aksesuar Koleksiyonu’nun tamamının tasarımları ve yapıları değiştirildi. Koleksiyonda 26 adet fırçanın yanı sıra, 27 adet; sünger, törpü, cımbız gibi aksesuarlardan oluşan 53 ürün bulunuyor. Makyaj uygulamalarında her türlü ihtiyacı karşılayacak fonksiyonel, pratik, inovatif ve ulaşılabilir fiyatlı bu yeni koleksiyon herkesin kullanımına uygun şekilde tasarlandı.

 

Aslı Şen, Gül Erçetingöz, Pınar Altuğ Atacan, Sedef Çalarkan, Eda Güzelcik, Bige Çalışkan, Arzu Kunt, Rıfat Yüzüak, Melis Özer, Ayşe Kucuroğlu gibi isimler başta olmak üzere cemiyet, magazin, moda, basın ve güzellik dünyasının birbirinden önemli simaları katıldığı etkinlikte, misafirler yenilenen fırça ve aksesuar koleksiyonunu keşfederken; sevilen Makyaj Artisti Hamiye Akpınar’dan uygulamalı tavsiyeler aldı.

Flormar’ın renkli ve ilham veren dünyasından yola çıkarak hazırlanan etkinlikte; konuşmaların ve ikramların ardından katılımcılar fırça ve aksesuarları deneyimlerken, hazırlanan alanlarda keyifli anlar geçirdi.

 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X