Flormar'ın Yeni Hijyen Serisiyle Mis Kokan Kolonyalar

Flormar pandemi ile birlikte hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen kolonyalardan oluşan yepyeni bir hijyen serisi çıkardı. 3 farklı koku alternatifi ve 2 farklı boyutu bulunan Flormar kolonyalar, evinden, ofisinden, arabandan, kısacası yanından hiç eksik olmayacak!

 

 

Flormar'ın Yeni Hijyen Serisiyle Mis Kokan Kolonyalar
Yayın Tarihi: 4.01.2021 11:49:00
Makyaj denince akla gelen ilk marka olan Flormar, kozmetik alanındaki 50 yıllık birikimiyle son dönemde önemi artan hijyen kategorisine yeni kolonya serisini ekledi. İçeriğindeki 80⁰ alkol ile bakterilerin yok olmasına yardımcı olurken, Aloe Vera, Mandarin ve Marin olmak üzere 3 farklı koku esansı ellerinizi hem temizleyecek, hem de hoş bir koku bırakacak.
 
Aloe Vera bitkisinin muhteşem kokusunu taşıyan Aloe Vera Cologne, Bodrum mandalinalarının eşsiz kokusuyla Mandarin Cologne ve deniz esintisini ellerinizde hissettiren Marin Cologne;  50ml’lik pratik mini boyu ve 200ml’lik büyük boyu ile evde, ofiste, arabada, sürekli yanınızda olacak.
 
Makyajdan ojeye, cilt bakımından parfüme tüm güzellik ihtiyaçlarınızı tek çatı altında toplayan Flormar ürünlerine tüm hijyen önlemleri alınarak güvenli alışveriş ortamı hazırlanan Flormar mağazalarından ve  www.flormar.com.tr’den istediğin zaman ulaşabilirsin!
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X