Fossil’den İki Yeni Model

Fossil, bugün bu modeller arasına Q Neely ve Q Jacqueline adını verdiği yeni hibrit modelleri eklediğini duyurdu.

 

 

Fossil’den İki Yeni Model
Yayın Tarihi: 19.10.2017 16:32:00
Tasarımlarından da hemen anlayabileceğiz üzere kadınlara hitap eden Fossil Q Neely ve Q Jacqueline, şirketin şimdiye kadar hazırladığı en küçük hibrit akıllı saat modelleri olarak lanse ediliyor. Fossil’in Q ürün gamı içerisinde yer alan modeller, 36 mm boyutundaki kasalarıyla ince bileklere sahip kadınların dikkatini çekecek gibi duruyor. Yeni saatlerinin özelleştirilmesi konusunda silikon, deri ya da paslanmaz çelik kayış başta olmak üzere çok fazla çeşit sunan şirket, bu saatleriyle direkt olarak Apple Watch sınıfına oynamıyor.
 
Özelliklerinde hibrit takısı geçen çünkü bünyelerinde ekran yer almayan saatler, bu sayede alt aya kadar batarya ömrü sunabiliyorlar. Aktivite takibi yapma ve telefona gelen bildirimleri tireşimle belirtme gibi faydalı özellikleri bulunan Q Neely ve Q Jacqueline, üç adet programlanabilir buton ile geliyorlar. Bu butonlar Bluetooth aracılığıyla bağlanılan akıllı telefonlardaki bazı işlemleri (Örneğin fotoğraf çekme) yerine getirebiliyor.
 
22 Ekim tarihinde Fossil‘ın çevrimiçi satış mağazasında satışa açıklacak olan Q Neely ve Q Jacqueline, 155 dolar ile 175 dolar fiyat etiketine sahip olacaklar. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X