Trendus Logo

13 Kibbe Vücut Tipinden Hangisi Sizsiniz?

13 Kibbe Vücut Tipinden Hangisi Sizsiniz? - 13 Kibbe Vücut Tipinden Hangisi Sizsiniz?
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
8 / 8

13 Kibbe Vücut Tipinden Hangisi Sizsiniz?

*** Karşıt Cevaplar: Gamine ***

Eğer karşıt cevaplar A / B ve D / E bir çift karışımı varsa, o zaman bir Gamine'siniz. Bu vücut tipi Yin ve Yang özelliklerinin bir kombinasyonudur. Romatic ve Dramatic'in birbiriyle heterojen karışımı diyebiliriz. Çok çeşitli ve şaşırtıcı olabilir ama genel olarak mutlaka minyon, ama Romantic'in aksine daha köşeli. Ariana Grande ya da Emma Watson gibi.

*** Flamboyant Gamine ***

Eğer bu cevap karışımına sahipseniz ama aynı zamanda A ve B cevapları fazlaysa; Flamboyant Gamine'siniz. Özellikleriniz saf Yin veya Yang, ama genel olarak, vücudunuzda biraz daha açı var. Penelope Cruz, Zooey Deschanel,Penelope Cruz, Lily Collins, Lady Gaga gibi. 

*** Soft Gamine ***

Eğer bu zıt cevaplarda D ve E biraz daha fazla ise Soft Gamine'siniz. Yine Yin ve Yang spektrumunun her iki tarafında da yer alan bir vücudunuz var ama vücudunuz muhtemelen etli, yumuşak ve yuvarlak detaylara sahip. Halle Berry,Reese Witherspoon,Winona Ryder gibi.

Biliyoruz kafanız daha çok karıştı. Eğer yabancı kaynaklardan daha fazla araştırmak isterseniz Aly Art’ın videolarına bakabilir veya Reddit’teki Kibbe tartışma grubuna hem ünlü örnekleri hem de giyim önerileri için göz gezdirebilirsiniz!