Trendus Logo

2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri

2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri - 2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
8 / 18

2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri

Annelere en özel hediyeler desa.com.tr ile bir tıkla yanınızda / kapınızda!

Yaz ruhuna uygun incecik, canlı ve dinamik renklerde deri giyim koleksiyonu ile annenize hafiflik ve konforu bir arada sunarken; makaron renklerinden ilham alan eğlenceli ve feminen ayakkabı ve çanta koleksiyonu ile de ona rengarenk bir dünyanın kapılarını açacaksınız.

 

Sportif ve dinamik annelere birbirinden renkli sneaker modelleri, klasik ve zarif annelere farklı formlarda stiletto ve topuklu ayakkabı modelleri ile annenizi mutlu edebilirsiniz.

 

Desa’nın deri cüzdan, kartlık, pasaportluk, anahtarlık ve bileklik gibi aksesuar koleksiyonundaki birçok çeşit ile hem annenizi mutlu edecek hem de sizi her an yanında hissetmesini sağlayacaksınız. Ayrıca teknolojiyi yakından takip eden annelere özel deri airpods ve telefon kılıfları da farklı hediye seçenekleri arasında yerini alıyor.

 

Annenize bu özel günde anlamlı bir hediye sunmak istiyorsanız Desa’nın “Her İlmek Bir Kadına Destek” sloganıyla Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’nın desteklediği kooperatiflerdeki üretici kadınlar tarafından ilmek ilmek elde örtülerek üretilen deri çantalardan hediye edebilirsiniz. Böylece Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki hiç tanımadığınız üretici kadınlara da destek olarak bir kadının hayallerine giden yolda bir ilmek de siz atabilirsiniz.

 

Hediyem anneme özel olsun diyenlerdenseniz ev konforunda, tek tıkla, 7/24 güvenle alışveriş yapabileceğiniz www.desa.com.tr adresinden seçeceğiniz hediyenize annenize iletmek istediğiniz mesajı işletebilir; hediyenizi annenize özel kılabilirsiniz.