Trendus Logo

2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri

2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri - 2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
5 / 18

2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri

Annenizin yaz stiline rahat ve çevre dostu bir dokunuş katın!

Moda dünyasında sorumlu üretim anlayışı ve eko-inovasyonun temsilcilerinden Timberland, şimdiye kadarki en çevre dostu ve en sürdürebilir koleksiyonunu ile Anneler Günü hediye alternatifleri için de ideal bir seçenek sunuyor. Yenilenebilir ve sorumlu bir şekilde tedarik edilen malzemeler; ayakkabı, giyim ve aksesuar koleksiyonlarında yeni ve yaratıcı teknolojilerle buluşuyor. Renkli ve inovatif sneakerlar, ikonik tekne ayakkabıları ve değişken mevsimlerin kurtarıcısı yağmurluk ve parkalar Anneler Günü hediye alternatiflerinde öne çıkıyor.
 

Tüm Timberland stilleri için www.timberland.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


Zamansız bir ikon: Tekne Ayakkabıları  

Sahil kasabalarının rahat yaşam tarzından esinlenen sağlam tabanlı ve el yapımı tekne ayakkabıları; yumuşak deri, el işçiliği ve esnek taban özellikleriyle günlük yaşamın olduğu gibi hafta sonu stilinin de vazgeçilmezi.
 
Yeni sezonda bu zarif stil, farklı renkler ve daha sorumlu üretim anlayışı ile ayrışıyor. Bu ikonik ayakkabıları giyenler değişebilse de kalite ve el işçiliği asla değişmiyor. Esnek deri ve birinci sınıf kumaşlardan üretilen yumuşak deri ve esnek taban özelliklerine sahip kadın tekne ayakkabıları koleksiyonu, yaz aylarının şık ve rahat kombinlerini tamamlıyor. 

 

Değişken mevsimlerin ve yaz yağmurlarının kurtarıcısı trençkotlar ve yağmurluklar

Tüm Timberland koleksiyonları gibi işlevselliğinden ödün vermeyen ince parkalar, trençkotlar ve yağmurluklar da çevre dostu malzemeler kullanılarak tasarlandı. Hafiflik ve kolay taşınabilirlik özellikleriyle ayrışan siyah ve bej renk kapüşonlu yağmurluklar ve parkalar en az %50 geri dönüştürülmüş plastik içeren dayanıklı ReBOTL ™ kumaştan üretildi. Klasik trençkotlara modern bir dokunuş katan modeller ise Annenizi sabahtan akşama taşıyacak bir stili yansıtıyor.%100 su geçirmez fitilli kumaştan üretilen trençkotlar, bej ve siyah renk alternatifine sahip.

 

Sezonun öne çıkan bir diğer modeli ise yeşil renkli kadın yağmurluklar. Hava koşullarına karşı kumaşı nefes alabilir, hafif ve yumuşak tutan çığır açan su geçirmezlik teknolojisi neoVENT-S koruma özelliğine sahip bu model, geri dönüştürülmüş plastikten elde edilen %100 ReBOTL ™ kumaştan üretildi.  Yeşil renkli hafif Timberland yağmurluklar, kolayca taşınabilirliği sayesinde sıcak havalar için de  mükemmel bir seçenek.

 

Renkli Annelere renkli sneakerlar: Timberland GreenStride Teknolojisiyle gelen doğal rahatlık

Bu sezonun iddialı inovasyonlarından GreenStride taban teknolojisi, ilhamını doğadan alarak şeker kamışı ve duyarlı doğal kauçuğu bir araya getirdi. Hafiflikten ödün vermeyen konfor ve yastıklama teknolojileriyle ayrışan sezonun “en yenisi” GreenStride teknolojisi kadın koleksiyonlarında karşımıza çıkarak “daha rahat taban teknolojisi” ile “daha esnek adımlar” sağlıyor.