Trendus Logo

2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri

2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri - 2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
4 / 18

2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri

Ay Tanrıçasının Işığı ve Umudu Mevaris ile Annelerimizde

Hayatımızın en değerlileri annelerin bu sene Anneler Gününü Mevaris’in özel tasarımlarıyla kutlayın. Yunan mitolojisindeki ay tanrıçası Selene’nin sembol ettiği ışık ve umut tam da bugünleri anlamlandırmak için tasarlandı.

 

Fatoş Altınbaş’ın kreatif direktörlüğünde hayat bulan Mevaris tasarımları Anneler Gününde vereceğiniz en eşsiz hediyelerden olacak. Moonlight koleksiyonunda yer alan hilal sembolünün modern tasarımıyla annenizin şıklığına ışıltı katabilirsiniz. Turkuaz, beyaz, kırmızı, mavi ve yeşilin en özel tonlarında hazırlanan kolyeler pırlanta detaylarıyla beğeni topluyor. Beyaz altın, pembe altın, mini boy gibi her zevke uygun alternatifleri de bulabileceğiniz Mevaris’in Moonlight koleksiyonu size aradığınız hediyeyi sunmaya hazır.

 

Bir efsaneye göre Selene, Pandora’dan son çıkan şeyi yani “umudu” korumakla görevliydi. Kendisine yardımcı olarak dünyadan kızlar seçerdi. Bu kızlar, insanları dünyadaki kötülüklerden korumaya ve uzak tutmaya çalışırlardı. Siz de annenize dünya olarak zor zamanlardan geçtiğimiz bu günlerde bir umut sembolü olan Mevaris’in “Selene” tasarımıyla zarif ve renkli bir sürpriz yapma fırsatını kaçırmayın.