Trendus Logo

2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri

2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri - 2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
17 / 18

2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri

Kısmet By Milka'dan Anneler Günü koleksiyonu “Shero” 

Mücevher dünyasının yaratıcı, özgün ve ikonik markası Kısmet by Milka, Anneler Günü koleksiyonu “Shero” ile hayatımıza dokunan tüm kadınlara  “Sen benim kahramanımsın” diyerek, zamansız ve anlamlı bir hediye alternatifi sunuyor.

 

“Fine jewelry” konseptini Türk kültürüne katan Kısmet by Milka’nın her bir tasarımının ardında bambaşka bir hikaye yatıyor. Amerika, Kanada, İngiltere, Japonya, Lübnan, Dubai ve Kuveyt’in de içinde bulunduğu birçok satış noktası ile her yaştan kadın ve erkeğin stiline 10 yılı aşkın süredir farklılık katan Kısmet by Milka, Meghan Markle, Cameron Diaz, Beyoncé ve Madonna gibi dünya starları tarafından büyük beğeni topluyor.
 

Anneler Günü için özel olarak tasarladıkları SHERO Koleksiyonu ile tüm kadınlara çağrıda bulunan Kısmet by Milka, annelerine ya da hayatlarındaki kıymetli kadınlara anlamlı ve stil sahibi bir hediye vermek isteyen herkese farklı ve zamansız tasarım alternatifleri sunuyor.
 

Her daim yanımızda olan, bizi her konuda destekleyen anneler ve kadınlardan ilham alınarak tasarlanan SHERO Koleksiyonu, Kısmet by Milka’nın yaratmış olduğu eşsiz altın tonu Roslow Gold’un yanı sıra beyaz altın ve sarı altın gibi klasik altın tonlarıyla tasarlanan parçaları da gözler önüne seriyor. Değerli taşları muhteşem bir biçimde yorumlayan Kısmet by Milka her koleksiyonunda olduğu gibi SHERO Koleksiyonu’nda da pırlanta ve yakut gibi doğanın sunduğu olağanüstü taşlarla tasarımlarına hayat veriyor. Kalp formunun ön planda olduğu bu koleksiyondaki parçaların tamamı hem tek başına kullanıldığında hem de birbirleriyle kombinlendiğinde göz alıcı bir şıklık yaratıyor.

 

Her biri incelikle tasarlanan ve el emeği ile hayat bulan Kısmet by Milka Shero Koleksiyonu’na ait parçalar, resmettikleri benzersiz hikayeler ile hem ruha hem de kalbe dokunuyor. Koleksiyonun içerisindeki parçalardan annenize en çok uyum sağlayacağını düşündüğünüz tasarımı seçin ve ona şık fakat bir o kadar anlamlı bir hediye verin…

 

Birbirinizden uzak bile olsanız kismetbymilka.com üzerinden gerçekleştirebileceğiniz alışveriş ile onu mutlu edebilir, aranızdaki mesafeyi anlamsız kılabilirsiniz.

Kısmet By Milka Shero ve diğer tüm koleksiyonlara, www.kismetbymilka.com.tr’ den veya Kısmet By Milka mağazalarından ulaşabilirsiniz.