Trendus Logo

2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri

2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri - 2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 18

2021 Anneler Günü İçin En İyi Hediye Önerileri

Annelere En İçten Hediye Pandora'dan

Bu Anneler Günü’nde, annene olan sevgini Pandora’nın ışıltılı ve sembolik mücevherleriyle ifade et! Mükemmel hediyenin adresi Pandora’nın yeni Anneler Günü koleksiyonu, her zaman yanında olan annene teşekkür etmenin en güzel yolunu sunuyor.

 

Pandora’nın yeni koleksiyonunu, sevgiyi ve minnettarlığı temsil eden kalp, sonsuzluk ve aile ağacı gibi ikonik semboller oluşturuyor.“Melek Kanatları ve Anne Charm”ı ile “Kalp ve Yonca Charm”ı, zarif tasarım detaylarıyla ilgi odağı oluyor. 14 ayar altın aile ağacı motifi taşıyan “İki Renkli Aile Ağacı ve Kalp Sallantılı Charm” ise ışıltısıyla dikkat çekiyor. Koleksiyonun yıldızı ise, ortasında gerçek inciden aile ağacı işlemeli “Kafes işi Kalp ve Aile Ağacı Charm”. Charm’ları farklı şekillerde bir arada kullanmak isteyenler içinse, yeni “Pandora Moments Kalp O Kolye Ucu” muhteşem bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

 

Pandora'nın Kreatif Direktörleri Francesco Terzo ve A. Filippo Ficarelli; "Bu sezonun tasarımları, tıpkı onları takan anneler gibi çok yönlü ve biricik. Her bir mücevher, annelerin kendilerini şık, güzel ve değerli hissetmeleri için tasarlandı."

Benzersiz el işçiliğiyle tamamlanan mücevherler, duygularını ifade edebileceğin harika hediye seçenekleri sunuyor. Bu Anneler Günü’nde, annene duyduğun sevgi ve minneti Pandora ile göster.