Trendus Logo

2021 Babalar Günü İçin En İyi Hediye Önerileri

2021 Babalar Günü İçin En İyi Hediye Önerileri - 2021 Babalar Günü İçin En İyi Hediye Önerileri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
5 / 12

2021 Babalar Günü İçin En İyi Hediye Önerileri

Vichy Bakım Ürünleriyle Babaların Yanında

Doğal içeriklerden oluşan güçlü ve etkili formüller sunan Vichy, Babalar Günü'nde bakımına önem veren babaları unutmuyor. Sağlıklı saçlara kavuşmanın öneminin sağlıklı saç derisinden geçtiğine inanan Vichy, dermatolojik kontrol altında hazırladığı Vichy Dercos Anti-Dandruff Şampuan ve Vichy Dercos Energisant Şampuan ile hem kepek problemi hem de saç dökülmesi için etkili çözümler sunuyor. Cilt bakımına önem veren babalar için ise Mineral 89, ideal bir nemlendirici olarak öne çıkıyor.

 

Vichy Dercos Anti-Dandruff Şampuan

Kepek ve kaşıntı sorunu yaşayanlar için özel olarak geliştirilmiş Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan, ilk kullanımdan itibaren kepek görünümünü azaltıyor. Normal-yağlı, kuru ve hassas saç tipleri için olmak üzere 3 farklı çeşidi bulunan ürün, gözle görünür kepeği %100'e kadar gidermeye* ve 6 haftaya kadar yeni kepek oluşumunu engellemeye** yardımcı oluyor. Dermatolojik kontrol altında etkinliği klinik olarak kanıtlanan Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan, kaşıntı hissini azaltmaya yardımcı oluyor. Mikrobiyom dengesinin korunmasına yardımcı olan Selenyum DS teknolojisi ile geliştirilen Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan ile saç derisi temizlenmiş ve arınmış hissediliyor.
 

Vichy Dercos Energisant Şampuan

Saç dökülmesine karşı patentli Aminexil molekülü içeren Vichy Dercos Energisant Şampuan, koparak saç dökülmelerine karşı etkilidir. Saçları güçlendirip kökten uca canlılık katarken, saçların güçlü ve canlı hissedilmesini sağlar. Vichy Dercos Energisant Şampuan; hipoalerjenik formülü ile dökülme problemi yaşayan saçlarda sık kullanıma uygundur.
 

Mineral 89 ile babaların da cildi artık nemli ve güçlü!

Sağlıkla ışıldayan bir cilt babanızın da hakkı! İsmini içeriğindeki %89 oranındaki Vichy Mineralli Volkanik Suyu’ndan alan Mineral 89, doğal kaynaklı hyalüronik asit içeriyor. Hyalüronik asit ile cilde nem verirken, volkanik su ile cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı oluyor; böylece daha nemli, daha güçlü ve canlı bir cilt görünümü sağlıyor. Minimalist formülü ile hassas ciltlerin kullanımına da uygun olan Mineral 89, erkekler için harika bir hafif nemlendirici seçeneği sunuyor.